head
line decor
  
line decor

skodafun_banner

Cukrárna výrobna

Cukrárna výrobna

Kontakt:

Michal Holeček
777 124 944
<email: klikni zde

úplný kontakt

 


 
 

Můžete očekávat více

Naše možnosti jak Vám pomoci s údržbou a pracemi na zahradě jsou velice flexibilní dle vašich požadavků a představ. Od prací jako: nátěry plotů a zahradních domků, lehké pozemní úpravy,bourání a stavby zahradních konstrukcí přes zahradní činnosti jako plení záhonů, sadba rostlin, sečení trávy, sestřih stromů a keřů, postřikem všeho druhu, konče dovozem sazenic, mulčovací kůry apod.

Zahradní technika pro Vás může být výhodná v případech urychlení prací a zkrácení tak doby potřebné pro daný úkol. Dle dohody se zadavatelem prací je na zahradě možné použítí Vaší techniky. Disponujeme vlastní technikou a naše možnosti a výbava se rozrůstají dle konkrétních požadavků.

 

Třídíme odpad a kdo ne

 V dnešní době je snad už samozřejmé odpad třídit, reciklovat a snažit se tak zmírnit nebo absolutně odbourat dopad člověka na životní prostředí. Každý kdo kdy vyhodit svůj odpad jinam než na místa k tomu určená se může jen zamyslet sám nad sebou proč? Zda bude takového člověka trápit sbědomí nebo ne, nevíme? Je jen na nás ostatních, kterým na planetě záleží, aby jsme napomahali regeneraci zeleně. 

Naše společnost odpad ze zahrad racikluje výrobou kompostu a vrací tak materiál zpět k užitku pro růst dalších rostlin.

Plány na regeneraci je treba podporovat a to hlavně výsadbou stromů naše společnost se na takových projektech bude podílet.


 

PRÁCE NA ZAHRADĚ
K usnadnění vašich cílů a činostech na zahradách.

ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA
Cíl, kterého chceme dosáhnout při každé zakázce je Vaše maximální spokojenost s naší prací.


 
web design 2006-2011 Michal Holeček